Nowy wicekomendant żywieckiej policji

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.04.2021 13:26,
Dzisiaj na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu powołany został nadkom. Jerzy Bujok.
Nowy wicekomendant żywieckiej policji

W czwartek (22.04) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach odbyło się spotkanie związane z mianowaniem na stanowiska kierownicze w 2 jednostkach Policji śląskiego garnizonu i 5 wydziałach Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Wśród mianowanych był I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Żywcu nadkom. Jerzy Bujok, który do tej pory pełnił obowiązki na tym stanowisku.

Rozkazy odczytała Zastępca Naczelnika Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach nadkomisarz Małgorzata Stempniowska. Szef śląskich policjantów życzył mianowanym sukcesów na nowych stanowiskach służbowych.

Z uwagi na panującą pandemię, spotkanie odbyło się w ograniczonym składzie uczestników i z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego oraz było podzielone na tury.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy