Kierowca z cofniętymi uprawnieniami wpadł na przekroczeniu prędkości

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 21.04.2021 10:54,
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 43 – letniego mieszkańca powiatu żywieckiego, który wsiadł za kierownicę pomimo cofniętych uprawnień do kierowania.
Kierowca z cofniętymi uprawnieniami wpadł na przekroczeniu prędkości

Wczoraj (20.04.2021) po południu policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Chełmek. Tuż przed 16.00 na ulicy Oświęcimskiej zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Opel, którego kierowca przekroczył dozwoloną przepisami prędkość o 13 km/h.

Podczas czynności mundurowi ustalili, że kierujący samochodem 43 – latek popełnił nie tylko wykroczenie, ale dopuścił się również przestępstwa. Z policyjnej bazy danych wynikało, że mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu pomimo faktu, że ze względów zdrowotnych zostały mu cofnięte uprawnienia do kierowania.

Za kierowanie pojazdem pomimo cofniętych uprawnień do kierowania grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Oświęcim


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy