Okradł inwalidę w Bielsku-Białej. Portret pamięciowy sprawcy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.09.2020 08:37,
Policjanci poszukują sprawcy zuchwałej kradzieży.
Okradł inwalidę w Bielsku-Białej. Portret pamięciowy sprawcy
Do zdarzenia doszło w dniu 10 sierpnia 2020 roku w Bielsku-Białej przy ul. Energetyków, około godziny 12.50. Do siedzącego na ławce razem z rodziną niepełnosprawnego pokrzywdzonego podszedł mężczyzna. Zapytał się go, czy może mu powiedzieć, która jest godzina. Kiedy pokrzywdzony wyjął telefon mężczyzna wyrwał mu go z ręki i zbiegł w kierunku przejścia podziemnego przy stacji PKP Lipnik. Skradziony telefon marki Samsung Galaxy A70 wartości 1 tys. złotych znajdował się w etui, w którym były również dokumenty i karta bankomatowa.


Rysopis: Mężczyzna, szczupły, ok. 180 cm wzrostu, włosy krótkie ciemne, ubrany był w ciemnogranatową koszulkę, krótkie spodenki koloru granatowego oraz trampki.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 12, alarmowy 112. Świadkom zapewniamy anonimowość!
- czytamy w policyjnym komunikacie

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy