Pijacka burda na SOR

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 18.02.2021 09:30, DK
Pijacka burda na SOR

W niedzielę (14.02) kwadrans po północy na ul. Górskiej w Bielsku-Białej doszło do wypadku. Kierujący Volkswagenem Polo 20-letni obywatel Ukrainy stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię uliczną. Kierowca miał ponad 2 promile alkoholu we krwi. Zasadniczo nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie sytuacja do której doszło 2 godziny później.

Otóż po przewiezieniu na SOR Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej Ukrainiec wraz z jego kompanem rozpoczęli istną demolkę na oddziale. Jeden z nich wyrwał monitor z okablowaniem i uderzył przyjmującego ich lekarza. Wezwana na miejsce policja zatrzymała dwóch bojowo nastawionych Ukraińców. Zostaną osądzeni za atak i znieważenie funkcjonariuszy policji oraz spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy