Pijany 30-latek groził policjantom śmiercią

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 30.06.2020 08:57,
Mężczyzna został zatrzymany w jednym ze sklepów podczas kradzieży alkoholu.
Pijany 30-latek groził policjantom śmiercią
Jak informuje żywiecka policja, w czwartek dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał informację, że w jednym ze sklepów, pracownicy ochrony ujęli mężczyznę, który kradł alkohol. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci.

Jak ustalili, był to 30-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. W czasie interwencji mężczyzna był bardzo agresywny, awanturował się, znieważał policjantów, naruszał ich nietykalność cielesną, kierował pod ich adresem groźby pozbawienia życia.

Mundurowi szybko obezwładnili agresora. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on w organizmie blisko 3 promile alkoholu. 30-latek trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy