Policja szuka świadków pobicia młodego mężczyzny

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 20.01.2023 12:01,
Do zdarzenia doszło na początku listopada w Bielsku-Białej.
Policja szuka świadków pobicia młodego mężczyzny
Śledczy z Wydziału Kryminalnego bielskiej komendy ustalają szczegółowe okoliczności pobicia, do którego doszło w 5 listopada 2022 roku około godziny 13:00 – 13:20 na ul. Komorowickiej w Bielsku-Białej.

Z ustaleń wynika, że na ul. Komorowickiej w Bielsku-Białej kilku nieznanych napastników zaatakowało 22-latka. Mężczyzna w wyniku zadawanych ciosów doznał poważnych obrażeń ciała i trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do pobicia i poszukują sprawców.

- Świadków tego zdarzenia, a także wszystkie osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu tożsamości napastników, prosimy o pilny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 47 857 1422, 47 857 1255, adres e-mail: [email protected] - informuje bielska policja.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy