reklama

Ponad 20 razy zapłacił nie swoją kartą. Jak to możliwe?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.03.2021 10:39,
Mężczyzna przypadkowo wszedł w posiadanie numerów karty bankomatowej i wykorzystywał je płacąc za zakupy w sklepach internetowych.
Ponad 20 razy zapłacił nie swoją kartą. Jak to możliwe?

Do komisariatu policji w Węgierskiej Górce zgłosił się mieszkaniec powiatu żywieckiego i powiedział, że z jego konta dosłownie znikają pieniądze. Sam nie dokonywał żadnych zakupów w sklepach internetowych, a na jego rozliczeniu z banku figurowały płatności za takie właśnie zakupy.

Posiadał również kartę, z której dokonywane były płatności. Wcześniej nigdy jej też nie zgubił. Sprawą zajęli się policjanci z Węgierskiej Górki. Dzięki licznym sprawdzeniom ustalili, że transakcji dokonywał 44-letni mieszkaniec powiatu żorskiego.

Mężczyzna kilka miesięcy wcześniej, przypadkowo, wszedł w posiadanie numerów karty i postanowił je wykorzystać, płacąc za zakupy. Straty jakie wyrządził to kwota około 1200 złotych. Usłyszał 22 zarzuty kradzieży z włamaniem.

Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy