Poszukiwania zaginionego mężczyzny [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 14.10.2020 12:55,
Poszukiwania zaginionego mężczyzny [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA: Mężczyzna została odnaleziony. Jest cały i zdrowy. Odnalazł się na terenie Warszawy.


Żywieccy policjanci poszukują zaginionego 86-letniego Emila Pytel z Żywca. Mężczyzna w piątek około 7.00 rano wyszedł z miejsca zamieszkania. Następnie około godziny 08:00 prawdopodobnie był widziany jako pasażer taksówki koloru ciemnego, odjeżdżając z rejonu swojego miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 86 lat, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, siwe, proste, zarost kilkudniowy, uszy lekko odstające, oczy koloru szarego, nos średni, prosty.

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę ortalionową koloru czarnego z pomarańczowym zamkiem, spodnie materiałowe koloru ciemnego, czapkę typu kaszkiet wełniany koloru ciemny popiel, buty czarne do kostek zapinane na zamek.

- Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z żywiecką komendą policji pod numerem telefonu 47 85 722 55 lub najbliższą jednostką policji - numer telefonu alarmowego 112

- informuje żywiecka policja.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy