Relacja lekarza: w ostatnich dniach były zgony i należy spodziewać się następnych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.04.2020 15:48, red
Relacja lekarza: w ostatnich dniach były zgony i należy spodziewać się następnych
Ratownicy ze Zintegrowanej Służby Ratowniczej dotarli do Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji Ad-Finem im. Marii Krystyny Habsburg w Czernichowie. Na kwarantannie przebywa tam ponad 200 pacjentów i osób z personelu.


Zobaczcie relację jednego z lekarzy po powrocie z ośrodka. Relacja zamieszczona została na jednym z portali społecznościowych:
"Powrót o godz. 3 rano, ponad 9 godzin wyłączenia zespołu z dostępności w pozostałym rejonie operacyjnym żywiecczyzny. Chaos. Konsultowanie pacjentów. Personel, w części zakażony, robi co może. W ośrodku nie ma lekarza. Pensjonariusze wymagają nadzoru lekarskiego, obsadę pielęgniarek i opiekunów należy wzmocnić. Osoby, które nie dają rady już pracować trzeba zastąpić innymi. TO TRZEBA ORGANIZOWAĆ. Nie da się prawie 200 schorowanych pacjentów wywieźć do innych szpitali. Trzeba im zapewnić opiekę i leczenie w tej placówce. Część przebywających pacjentów jest już zdiagnozowana i zakażona. W ostatnich dniach były zgony i należy spodziewać się następnych. Tego niestety nie będzie dało się uniknąć."


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy