Trzech poszukiwanych trafiło za kratki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.04.2020 14:17,
W ciągu kilku dni żywieccy policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych.
Trzech poszukiwanych trafiło za kratki

W poniedziałek policjanci z komisariatu w Łodygowicach ustalili, że w jednym z domów w Lipowej przebywa mężczyzna, który od jakiegoś już czasu jest poszukiwany. Mundurowi nie pomylili się i zastali tam 40-latka, którego poszukiwał Sąd Rejonowy w Żywcu. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności.

We wtorek około 13.00, policjanci z komisariatu w Węgierskiej Górce, zatrzymali 35-latka, który również był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żywcu celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Z kolei wczoraj, około 15.40, policjanci z Jeleśni zatrzymali 42-latka, który trafił do aresztu, bowiem miał do odbycia karę pozbawienia wolności.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy