Seria kradzieży w schronisku. Policja szuka złodzieja

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.11.2019 10:26, ap, foto FB/Beskidomaniacy
Niemiła niespodzianka spotkała turystów w Beskidzie Żywieckim. Nocując w schronisku, zostali okradzeni. Złodziej nie zostawił nawet butów.
Seria kradzieży w schronisku. Policja szuka złodzieja

W Beskidzie Żywieckim miłośników gór zaskoczyła nie tylko piękna zimowa aura o poranku. W Schronisku PTTK na Hali Boraczej doszło do przestępstwa. Przebywający tam turyści zostali okradzeni. Jeden ku przestrodze opublikował post na Facebooku grupy Beskidomaniacy:

- Wspólnie ze znajomymi postanowiliśmy spędzić Święto Niepodległości w górach. Dziś rano przywitał nas taki piękny widok na Hali Boraczej. Niestety ten widok to nie jedyna niespodzianka, która spotkała nas dziś rano. Po przebudzeniu okazało się, że koledze zginął plecak, po przeszukaniu całego schroniska nie udało się go znaleźć. Następnie kolejne osoby zgłaszać braki, suma summarum z całej ekipy zniknął plecak i trzy pary butów... Nawet nie chcę myśleć, ile kasy przepadło... Złodziej przyjechał prawdopodobnie samochodem, bo przy drodze znaleźliśmy wyrzucone z plecaka rzeczy. Sprawa została zgłoszona na policję. Nie spodziewamy się odzyskać rzeczy, ale chcieliśmy opisać tę sytuację ku przestrodze. Starajcie się przed pójściem spać wszystko chować do pokoi i najlepiej zamykać je na klucz - napisał członek grupy.

Teraz sprawcę kradzieży tropi policja.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy