reklama

Sprawca kradzieży w Lidlu poszukiwany

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 12.04.2021 13:10, PG
Złodziej próbował ukraść elektronarzędzia.
Sprawca kradzieży w Lidlu poszukiwany

Policjanci z Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach poszukują sprawcy usiłowania kradzieży sklepowej, który w markecie wielobranżowym próbował skraść elektronarzędzia wartości blisko tysiąca złotych. Policja publikuje wizerunek sprawcy, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Do zdarzenia doszło w dniu 7 stycznia 2021 roku około godziny 17.09 w Czechowicach-Dziedzicach przy ulicy Barlickiego 22 w sklepie sieci Lidl. Podejrzewany o usiłowanie kradzieży mężczyzna usiłował skraść elektronarzędzia marki Parkside wartości blisko tysiąca złotych.


Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji w Czechowicach-Dziedzicach pod nr tel. 47 85 708 10, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55.

źródło: KMP Bielsko - Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy