Sprawcy pobicia zatrzymani. Usłyszeli zarzuty

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 13.05.2021 11:19,
Spacerujący z psem mężczyzna został napadnięty na jednym z czechowickich osiedli mieszkalnych.
Sprawcy pobicia zatrzymani. Usłyszeli zarzuty
Jak informuje bielska policja, do zdarzenia doszło 10 maja późno w nocy, kiedy 53-latek na jednym z czechowickich osiedli wyszedł ze swoim psem na spacer. Na swojej drodze spotkał wówczas znaną mu z widzenia 32-latkę, mieszkankę powiatu bielskiego, która od dłuższego czasu zaczepiała go w miejscach publicznych, wulgarnie go wyzywając.Tak było i tym razem. Kiedy mężczyzna poprosił ją, aby zostawiła go w spokoju, kobieta zawołała swojego 31-letniego znajomego i we dwoje zaatakowali spacerowicza. Rzucili się na mężczyznę z pięściami i kopniakami, bijąc i kopiąc go po całym ciele.

Przestali dopiero wtedy, gdy z jednego z okien zainterweniował przypadkowy świadek. Sprawcy zostawili pobitego mężczyznę i zbiegli. 53-latek pojechał do szpitala, gdzie został opatrzony. Nazajutrz zgłosił się w Komisariacie Policji w Czechowicach-Dziedzicach i złożył zawiadomienie o pobiciu.

Śledczy ustalili jej dokładną tożsamość i jeszcze tego samego dnia zatrzymali zaskoczoną 32-latkę. Kobieta trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Policjanci rozpoczęli poszukiwania jej kompana, który wpadł w ręce stróżów prawa następnego dnia. Obydwoje usłyszeli zarzuty pobicia, za które mogą trafić za kraty nawet na 3 lata. O ich dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy