reklama

Wandal chciał zniszczyć... różową krowę

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 09.06.2022 09:38,
Policjanci z drogówki zatrzymali na gorącym uczynku 35-latka, który uszkodził różową krowę – pełnowymiarową makietę zwierzęcia zdobiącą wejście do jednej z kwiaciarni przy bielskiej ulicy Dmowskiego.
Wandal chciał zniszczyć... różową krowę

W nocy z poniedziałku na wtorek mundurowi z bielskiej drogówki patrolowali okolice centrum miasta. Kilkanaście minut po pierwszej zauważyli mężczyznę, który właśnie przewrócił makietę różowej krowy. Stała ona na chodniku przed wejściem do tamtejszej kwiaciarni. Przewrócona pełnowymiarowa makieta zwierzęcia uległa uszkodzeniu. Stróże prawa zatrzymali wandala. 35-letni mieszkaniec Bielska-Białej był nietrzeźwy i zachowywał się agresywnie, nie wykonywał poleceń policjantów. Chuligan został doprowadzony do izby wytrzeźwień.

Nazajutrz policjanci z pierwszego komisariatu przyjęli zawiadomienie o przestępstwie od właściciela makiety, który straty wycenił na około 3 tysiące złotych. Wandal został doprowadzony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za występek ten grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy