Włamanie na placu budowy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.09.2023 13:44,
Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić 39-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, który włamał się do skrzynki rozdzielczej znajdującej się na placu budowy.
Włamanie na placu budowy
We wtorek około 13.20 dyżurny Komisariatu Policji w Węgierskiej Górce otrzymał informację, że na jednym z placów budowy pracownik ujął włamywacza. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, 39-latek włamał się do skrzynki rozdzielczej skąd skradł sprzęt elektroniczny.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak ustalili policjanci, 39-latek kilka dni wcześniej również dokonał włamania na tym samym placu budowy. Łączne straty jaki wyrządził to kwota około 6 tys. zł. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy