Wybuch beczki z rozgrzanym lepikiem, dwie osoby poszkodowane

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.09.2020 12:42, red
BARDZO NIEBEZPIECZNE ZDARZENIE, POSZKODOWANYCH ZOSTAŁO DWÓCH MŁODYCH MĘŻCZYZN.
Wybuch beczki z rozgrzanym lepikiem, dwie osoby poszkodowane

W czwartkowe (17.09) strażacy interweniowali na posesji przy ulicy Stawowej w Hecznarowicach. Doszło tam do wybuchu beczki z rozgrzanym lepikiem.

- Ustalono, że podczas prac remontowych budynku gospodarczego doszło do poparzenia lepikiem dwóch mężczyzn. Materiał konserwacyjny był podgrzewany w beczce na ogniu w wyniku czego doszło do jego wybuchu co spowodowało oblanie dwóch ww. osób. Palący się lepik został ugaszony piaskiem przez sąsiadów z posesji obok przed dojazdem na miejsce służb ratowniczych. Działania ratowników ograniczały się do udzielenia pierwszej pomocy dwóm poszkodowanym mężczyznom, w wieku 21 i 23 lat - informuje st. kpt. Patrycja Pokrzywa, rzecznik PSP w Bielsku-Białej.

Do transportu jednej z poszkodowanych (młody mężczyzna został poparzonych rozgrzanym lepikiem) osób wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


foto: OSP Hecznarowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy