reklama

Wyszedł z więzienia i...

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.08.2022 10:09,
Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 38-letni mieszkaniec Żywca
Wyszedł z więzienia i...
W minionym tygodniu policjanci z Węgierskiej Górki otrzymali informację, że w jednym ze sklepów na ich terenie doszło do kradzieży puszki charytatywnej z pieniędzmi.


Po przybyciu na miejsce policjanci ustalili, że sprawca kradzieży podczas ucieczki wywrócił się i puszkę próbowała mu odebrać sprzedawczyni sklepu. Niestety złodziej był na tyle brutalny, że szarpał się ze sprzedawczynią aby za wszelką cenę zabrać puszkę.

Sprawca kradzieży był bezwzględny i siłą utrzymał się przy jej posiadaniu. Nie zważał nawet na to że do puszki zbierano pieniądze na operację bardzo chorego chłopczyka z naszego powiatu. Jak ustalili śledczy, 38-latek przebywał na przerwie w odbywaniu kary, za poprzednie przestępstwa.

We wtorek mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował go na okres trzech miesięcy. Z uwagi na fakt, że czynów tych dopuścił się w warunkach recydywy w więzieniu może spędzić nawet kilkanaście lat.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy