Za takie auto zastępcze raczej dziękujemy

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 06.09.2019 14:17, PAN
Za takie auto zastępcze raczej dziękujemy
Zdarzają się, zresztą często, takie przypadki, że ubezpieczamy samochód, ten się psuje, więc odwozimy go do naprawy i jeśli mamy taką opcję w umowie z ubezpieczycielem, to otrzymujemy na czas naprawy, pojazd zastępczy. Wielkie szczęście miał jeden z mieszkańców Bielska-Białej, który korzystał z takiej właśnie opcji, co mógł przypłacić zdrowiem na pewno, a życiem być może.

Otóż kierowca zaparkował samochód i udał się na zakupy. W tym czasie zastępczy pojazd zaczął płonąć! Pół godziny z żywiołem przy ulicy Przekop w Bielsku-Białej walczyli strażacy. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby kierowca zdecydował się na zakupy w sklepie położonym gdzieś dalej. Uważajmy!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy