Zaginął 16-letni Filip [AKTUALIZACJA]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 18.09.2019 20:09,
Zaginął 16-letni Filip [AKTUALIZACJA]

W środę wieczorem (18.09) na terenie Bielska-Białej prowadzono poszukiwania 16-letniego Filipa. Chłopak wyszedł z domu, zostawiając telefon oraz kartkę pożegnalną. Sytuacja wyglądała dramatycznie, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Wieczorem 16-latek został odnaleziony. jest cały i zdrowy.

Tak przebieg akcji poszukiwawczej relacjonuje bielska policja:
Wczoraj po godzinie 16 do bielskiej policji wpłynęło zgłoszenie o zaginionym nastolatku, który wyszedł z domu, pozostawiając niepokojący list. O zaginięciu 16-letniego bielszczanina zawiadomiła pełna złych obaw rodzina. W poszukiwania natychmiast zostali zaangażowani policjanci z bielskiej komendy, komisariatów oraz strażnicy miejscy. W poszukiwaniach brali udział dzielnicowi oraz wykorzystano policyjnego psa tropiącego. W czynności zaangażował się osobiście zastępca komendanta trzeciego komisariatu, który nadzorował akcję. W tym samym czasie nastolatka poszukiwała jego rodzina i przyjaciele oraz użytkownicy mediów społecznościowych. Stróże prawa sprawdzali dworce PKS i PKP, pustostany, okolice lasów oraz kontrolowali miejsca odwiedzane przez młodzież. Sprawdzali także informacje przekazywane dyżurnemu komisariatu przy ul. Traugutta oraz na mediach społecznościowych.
Po blisko 5 godzinach poszukiwań, zaginionego zauważyli dzielnicowi z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej w okolicy Osiedla Wojska Polskiego. Policjanci odnaleźli go całego i zdrowego. Dzielnicowi wezwali na miejsce załogę bielskiego pogotowia ratunkowego. Następnie 16-latek został przekazany pod opiekę rodzinie.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy