Zaginął mieszkaniec Kobiernic

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2023 08:43,
25-letni Marcin FABIA, ostatni raz widziany był w Czańcu i dotychczas nie nawiązał kontaktu z rodziną
Zaginął mieszkaniec Kobiernic

Komisariat Policji w Kobiernicach prowadzi czynności w związku ze zgłoszonym zawiadomieniem o zaginięciu 25-letniego Marcina FABIA mieszkańca Kobiernic.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w dniu 25 sierpnia 2023 roku około godziny 11:00 w Czańcu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną ani nie wrócił do miejsca swojego zamieszkania.


Rysopis zaginionego: 180 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemny blond krótko ścięte, oczy koloru szarego, uszy przylegające, zarost w postaci brody koloru rudego.
W chwili zaginięcia Marcin FABIA był ubrany w: kolorową bluzę z kapturem, krótkie spodenki koloru brązowego oraz buty typu adidas koloru niebieskiego.
Znaki szczególne: z lewej strony nosa pieprzyk koloru jasnego.


źródło: KMP Bielsk-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy