Złodziej wpadł na gorącym uczynku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.11.2021 08:38,
Policjanci z drugiego komisariatu zatrzymali 37-letniego mieszkańca Bielska-Białej podejrzewanego o kradzież z terenu hurtowni materiałów budowlanych wartości blisko 2 tys. zł.
Złodziej wpadł na gorącym uczynku

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem. Na terenie jednej z hurtowni budowlanych w Wapienicy podejrzanie zachowującego się mężczyznę zauważył przypadkowy świadek. Jego podejrzliwość wzbudził ruch na nieczynnej z powodu niedzieli hurtowni budowlanej i kręcący się tam mężczyźni, dlatego natychmiast wezwał Policję.

Jego podejrzenia okazały się słuszne, a obywatelska postawa przyniosła pożądany rezultat. Po chwili na miejscu zjawili się mundurowi, którzy zatrzymali podejrzewanego o kradzież wartych blisko 2 tysiące złotych artykułów budowlanych.

Mienie, które chciał skraść, powróciło do sprzedaży. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy