Znęcał się nad żoną. Teraz musi się wyprowadzić

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.10.2019 12:15,
Przez ponad rok stosując przemoc psychiczną i fizyczną, znęcał się nad swoją żoną. W końcu 63-latek z Żywca się doigrał. Damski bokser musi się wynieść z domu. Grozi mu też 5 lat więzienia.
Znęcał się nad żoną. Teraz musi się wyprowadzić
W czwartek (24.10) tuż przed godz. 23.00 dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał informację, że w jednym z domów w Żywcu doszło do awantury.

- Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Zastali tam 58-letnią kobietę, która wyznała im, że od ponad roku jej mąż znęca się nad nią psychicznie, wyzywa ją, wszczyna awantury, grozi jej śmiercią. W dniu interwencji stosował również przemoc fizyczną - relacjonuje asp. szt. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.Mundurowi zatrzymali 63-latka. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie mężczyzna usłyszał zarzuty.

Na wniosek śledczych prokurator objął domowego oprawcę policyjnym dozorem oraz nakazał mu opuszczenie wspólnie zajmowanego mieszkania. Wydał również zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej.

Za popełnione przestępstwa 63-latkowi grozi kara nawet 5 lat więzienia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy