Zuchwała kradzież w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.11.2020 16:33,
Wszystko działo się około godziny 16:00
Zuchwała kradzież w Bielsku-Białej

Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców kradzieży wózka widłowego marki Nissan, do której doszło w dniu 6 lipca 2020 roku w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej około godziny 16. Wówczas sprawcy dokonali włamania na teren zamkniętej posesji, skąd przy użyciu wynajętej lawety skradli pojazd.

Według ustaleń śledczych te same osoby podejrzewane są o usiłowanie kolejnej kradzieży z włamaniem w dniu 19 sierpnia 2020 roku około godziny 11 z tej samej posesji przy ulicy Żywieckiej w Bielsku-Białej pojazdu ciężarowego marki Mercedes.


Wizerunek sprawców zarejestrowany został przez kamery miejskiego monitoringu.

- Publikujemy wizerunki sprawców, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem I Policji w Bielsku-Białej ul. Składowej 2, tel. 47 85 701 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55. Zapewniamy anonimowość!

- czytamy w komunikacie bielskiej policji.
źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy