Emerytury stażowe? Trwa zbiórka podpisów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 02.09.2021 07:11,
Pod projektem ustawy można się podpisywać m.in. w Bielsku-Białej i Żywcu.
Emerytury stażowe? Trwa zbiórka podpisów
W całej Polsce, także w Bielsku-Białej, trwa trwa akcja zbierania podpisów poparcia dla obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej w kwestii emerytur stażowych. Akcję organizuje NSZZ "Solidarność".


– Podejmujemy obywatelską inicjatywę ustawodawczą, by Polacy po latach ciężkiej pracy połączonej z płaceniem składek emerytalnych mogli skorzystać z emerytur stażowych. Ważne jest to, że przepisy o emeryturach stażowych dotyczyć będą wszystkich obecnie pracujących, w tym rolników i dzisiejszą młodzież, dopiero wkraczającą na rynek pracy. Apelujemy do wszystkich o poparcie tej inicjatywy swoimi podpisami. Tylko wspólnym, solidarnym działaniem doprowadzimy do tego, że Polacy po latach uczciwej ciężkiej pracy będą mogli skorzystać z praw emerytalnych! – mówi przewodniczący podbeskidzkiej „Solidarności” Marek Bogusz.

Podpisy poparcia tej inicjatywy można składać w siedzibie podbeskidzkiej „Solidarności” przy ulicy Adama Asnyka 19 w Bielsku-Białej , w terenowych biurach związku oraz w każdej zakładowej komisji NSZZ „Solidarność”. Regularnie akcje zbierania podpisów prowadzone są też na ulicach naszych miast – ostatnio miało to miejsce w Żywcu.

źródło: Zarząd Regionu Podbeskidzie NSZZ "Solidarność"

.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy