reklama

Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia [foto]

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 02.12.2019 18:00, ap, foto: UM Bielsko-Biała
Kwiat bielskiej młodzieży został nagrodzony! Najbardziej uzdolnieni uczniowie odebrali stypendia. Nagrody trafiły do 64 osób.
Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia [foto]
W poniedziałek (2.12) w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego prezydent Jarosław Klimaszewski spotkał się z najlepszymi uczniami bielskich szkół.Najbardziej uzdolnieni otrzymali stypendia i nagrody za osiągnięcie.

W tym roku stypendia trafiły do 23 uczniów szkół podstawowych, 28 uczniów klas gimnazjalnych oraz 13 uczniów szkół ponadpodstawowych.

Stypendia i nagrody przyznawane są uczniom wszystkich typów szkół publicznych bądź niepublicznych w Bielsku-Białej, którzy uzyskali średnią ocen określoną w regulaminie oraz legitymują się takimi osiągnięciami jak tytuł laureata konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim, ponadwojewódzkim organizowanego dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych lub laureata olimpiady o zasięgu ogólnopolskim czy międzynarodowym organizowanej dla uczniów szkół ponadpodstawowych.

Stypendia zostały przyznane w ramach realizacji „Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży pobierającej naukę na terenie Miasta Bielska-Białej”.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy