Nowa misja bielskiego radnego?

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Sport, Wiadomości, 23.07.2019 16:00, PAN
Nowa misja bielskiego radnego?

W ostatnim czasie co chwilę zmieniają się dyrektorzy w Centralnym Ośrodku Sportu w Szczyrku. To z jednej strony intratna posada, prestiżowa, ale nie ma co ukrywać, że mocno związana z polityką. Właśnie odwołana została z dyrektorskiego stanowiska Aleksandra Woźniak, jej praca na tym stanowisku nie trwała nawet pół roku. Na razie nie wiadomo, kto ją zastąpi.


Najpoważniejszym kandydatem jest Maksymialin Pryga, bielski radny, któremu trzeba oddać, że zna się na sporcie, często pojawia się na zawodach sportowych, sam też bierze w nich aktywny udział. Praca w COS to jednak poważne zajęcie, bo to z jednej strony zarządzanie obiektami sportowymi, współpraca z Ministerstwem Sportu, w końcu odpowiedzialność za sportowy wynik, a w Szczyrku przygotowują się do najważniejszych imprez polscy reprezentanci w sportach zimowych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy