Nowa prezes, nowe nadzieje

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 08.03.2020 11:58, PAN
Aleksandra Jagieło została nowym prezesem BKS Stal Bielsko-Biała, klubie szkolącym siatkarki i piłkarzy nożnych.
Nowa prezes, nowe nadzieje

Rada Nadzorcza Bialskiego Klubu Sportowego S.A. odwołała ze stanowiska Prezesa Bialskiego Klubu Sportowego S.A. – Andrzeja Pycia, który pełnił tę funkcję od 1 lipca 2016 roku. Na wakatujące stanowisko powołano Aleksandrę Jagieło, która w ostatnim czasie pełniła obowiązki dyrektora ds. sportowych.

Aleksandra Jagieło to była wybitna reprezentantka Polski w siatkówce. Dwukrotna złota medalistka Mistrzostw Europy (2003 i 2005), a także brązowa medalistka Mistrzostw Starego Kontynentu (2009) oraz ośmiokrotna mistrzyni Polski (w tym dwukrotnie w barwach BKS w 2003 i 2004 roku). Z Muszynianką triumfowała w Pucharze CEV w 2013 roku, a także cztery Puchary Polski i trzy Superpuchary. W 2005 roku otrzymała Złoty Krzyż Zasługi, a w 2010 roku została wybrana najlepszą siatkarką Polski w roku 2009.

Już pod wodzą nowego prezesa siatkarki zaczną walkę w play-off o mistrzostwo Polski, zaś piłkarze rundę rewanżową w klasie okręgowej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy