Bez wzmocnień tylko punkt

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 23.09.2019 09:01, PAN
Bez wzmocnień tylko punkt
Siódmą kolejkę spotkań rozegrały zespoły w drugiej grupie śląskiej IV ligi. Podbeskidzie Bielsko-Biała II zremisowało bezbramkowo w Łaziskach z Polonią.
Miejscowi nie byli frajerami i ustawili zawody o tej samej porze, co pierwszy mecz Górali, tak by goście nie mogli skorzystać z graczy z kadry pierwszej drużyny.
Dało to połowiczny sukces, bo po przeciętnym widowisku zespoły podzieliły się punktami. W Radziechowym Wieprzu grał LKS Czaniec. Na początku
drugiej połowy mistrzowie poprzedniego sezonu zdobyli dwie bramki po strzałach Ilya i Handego, jednak w końcówce gospodarze zdobyli kontaktowego gola i do końca mecz trzymał w napięciu.

Kolejne wysokie zwycięstwo zanotował MRKS Czechowice-Dziedzice, który wygrał w Wodzisławiu Śląskim aż 4-0. W bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Spójnia Landek pokonała Drzewiarz Jasienica 3-2. W tabeli wciąż prowadzi Unia Książenice, LKS Czaniec wspiął się na pozycje wicelidera, trzecia jest rezerwa Podbeskidzia, a czwarty MRKS Czechowice-Dziedzice.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›