Nie tak to miało wyglądać

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 02.10.2019 07:42, PAN
Nie tak to miało wyglądać

Bielszczanie byli faworytem starcia z beniaminkiem z Lublina, który choć ma dobry skład, to jednak personalnie BBTS prezentuje się lepiej. Kluczowy był pierwszy set zawodów. W nim, gospodarze prowadzili 21-18, ale goście z Lublina zagrali świetnie w bloku i odwrócili losy partii. W drugiej zaś zdemolowali bielszczan bezlitośnie i prowadzili 2-0.

W partii trzeciej BBTS wykrzesał wszystkie siły i sprawił, że mecz nie skończył się po godzinie. Czwarta partia była niezwykle zacięta, świetnie zagrał w niej Paweł Rusin, wybrany potem MVP zawodów. Akademicy z Lublina wygrali po zaciętej końcówce, zdobyli komplet punktów i odnieśli pierwsze zwycięstwo w sezonie. W tabeli I ligi siatkarzy prowadzi Stal Nysa, BBTS jest 6.

BBTS Bielsko-Biała - LUK Politechnika Lublin 1:3 (23:25, 13:25, 25:21, 23:25)

MVP: Paweł Rusin
BBTS:
Macionczyk, Żuk, Cedzyński, Frąc, Kapelus, Hunek oraz Marek (libero) Dorosz, Oniszk, Makowski, Piotrowski.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›