Podbeskidzie wraca do gry

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 03.06.2020 15:00, PG, fot. Jakub Ziemianin
Już w tę sobotę (06.06.) zagrają na własnym stadionie, ale bez publiczności.
Podbeskidzie wraca do gry

Po prawie trzymiesięcznej przerwie spowodowanej koronawirusem wznawia swoje rozgrywki Fortuna 1 Liga, w których bierze udział TS Podbeskidzie.

Podbeskidzie Bielsko-Biała wybiera się do Grudziądza, by tam zmierzyć się z miejscową Olimpią. Na tym etapie rozgrywek Górale zajmują pierwszą pozycję w tabeli pierwszej ligi z dorobkiem 43 punktów i mają ogromne szanse na awans do Ekstraklasy, tym bardziej, że Polski Związek Piłki Nożnej przyznał naszemu klubowi licencję na grę na najwyższym stopniu rozgrywek.

W najbliższą sobotę, już na własnym stadionie, ale ze względów bezpieczeństwa pustym, Podbeskidzie rozegra następne spotkanie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza.
Do końca sezonu pozostało dwanaście kolejek. Jeśli wszystko pójdzie dobrze TS Podbeskidzie po kilku latach wróci do Ekstraklasy.

źródło: UM Bielsko - Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›