W piątek po południu przemknie wyścig kolarski. Będą utrudnienia w ruchu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 10.09.2020 09:43,
Zobaczcie trase przejazdu.
W piątek po południu przemknie wyścig kolarski. Będą utrudnienia w ruchu
W piątek przez region przebiegać będzie trasa 31. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Kolarze o godz. 14.00 starują w Suchej Beskidzkiej i skierują się w kierunku powiatu żywieckiego.


Na czas trwania przejazdu ruch na trasie w godzinach od 15.00 do 16.30 zostanie całkowicie zamknięty. - Apelujemy do wszystkich osób o bezwzględne podporządkowanie się poleceniom osób kierujących ruchem i zachowanie szczególnej ostrożności - apelują policjanci.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy przebieg trasy:
Trasa na terenie powiatu żywieckiego będzie przebiegać od miejscowości Hucisko przez Pewel Wielką DP1417 aż do skrzyżowania z drogą wojewódzką 945 w miejscowości Jeleśnia, następnie skręt w prawo na Pewel Małą drogą W945, skręt w prawo na DP1415 ul. Jana Pawła II, skręt w lewo na Rychwałdek ul. Karpacka DP1412, dalej tą drogą przez Rychwałd do skrzyżowania na Łękawicę, skręt w prawo na Gilowice i od razu w lewo na Łękawicę ul. Wspólna, następnie skręt w lewo na drogę wojewódzką W946 w kierunku Żywca, do skrzyżowania z W781, następnie skręt w prawo na tą drogę aż do Hotelu Kocierz SPA i w kierunku Andrychowa.



Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›