Weekend na sportowo, czyli Bielska Dycha

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 27.09.2019 08:22,
Trasa biegu jest łatwa i przyjemna, a cel imprezy charytatywny.
Weekend na sportowo, czyli Bielska Dycha
Przed nami jesienny, sportowy weekend. W niedzielę (29.09) będzie można zmierzyć się z dystansem 10 km na szybkiej, atestowanej trasie podczas kolejnej edycji Bielskiej Dychy - święta biegania i „pomagania”.

jak informują organizatorzy, środki zebrane podczas biegu będą w całości przeznaczone na remont i wyposażenie świetlicy dla dzieci oraz cele statutowe Fundacji Imperium Sportu. Uczestników do biegu zagrzeje Olga Łasiak oraz bębniarze Walimy w Kocioł. Podczas imprezy na zawodników czekają liczne niespodzianki oraz wiele atrakcji i expo sportowe w Centrum Handlowym Gemini Park.

W związku z organizacją Bielskiej Dychy w godz. 10.00-11.30 zostaną zamknięte dla ruchu następujące ulice: gen. Bora-Komorowskiego, Partyzantów, Zamkowa, ks. Stanisława Stojałowskiego, Romana Dmowskiego, Kierowa, Władysława Broniewskiego, PCK, Stefanii Sempołowskiej, Leszczyńska, gen. Stanisława Maczka, ks. Jana Kusia do posesji nr 101 i powrót ulicami: ks. Jana Kusia, gen. Stanisława Maczka, Leszczyńską do mety na ul. Bobrowej.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›