Ewakuacja w szpitalu! Mężczyzna rozpylił gaz pieprzowy

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2019 12:36, ap
Z ostatniej chwili: w szpitalu przy ul. Wyspiańskiego w Bielsku-Białej trwają działania policji i straży pożarnej. Na izbie przyjęć mężczyzna rozpylił substancję drażniącą. Ewakuowano 20 osób!
Ewakuacja w szpitalu! Mężczyzna rozpylił gaz pieprzowy
W czwartek na parterze w Szpitalu Miejskim przy ul. Wyspiańskiego doszło do nietypowego zdarzenia. Pewien mężczyzna rozpylił gaz pieprzowy. Straż pożarna ewakuowała 20 osób!

- Zgłoszenie na policję wpłynęło o godz. 11:48. Mężczyzna rozpylił substancję drażniącą, w wyniku czego poszkodowana została jedna osoba - relacjonuje asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej.

W zdarzeniu ucierpiała pracownica szpitala. Sprawca został obezwładniony przez ochroniarzy zatrudnionych w ośrodku zdrowia. Teraz trafił na komendę.

Strażacy wietrzą pomieszczenia w szpitalu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy