Bielski teatr odwołuje spektakle. Przez koronawirusa

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.10.2020 11:15, fot. Paweł Sowa/Wydział Prasowy UMBB

Teatr Polski w Bielsku-Białej odwołał spektakle zaplanowane do 18 października włącznie.


Bielski teatr odwołuje spektakle. Przez koronawirusa

Stało się to w związku z dwoma potwierdzonymi przypadkami zakażenia wirusem Covid-19 w zespole artystycznym teatru. Dla przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa część pracowników została objęta kwarantanną.

- Zapewniamy, że w Teatrze Polskim realizowane są wszelkie niezbędne procedury sanitarne i w tym zakresie pozostajemy w stałym kontakcie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bielsku-Białej – informuje dyrekcja Teatru Polskiego. - Bilety na spektakle zaplanowane do 18 października zachowują ważność. Informacje o zasadach ich wykorzystania lub zwrotu można uzyskać w kasie pod numerem telefonu 33 829 31 60 lub w Biurze Organizacji Widzów tel. 33 822 84 53. Będziemy na bieżąco informować państwa o sytuacji – zapewnia dyrekcja z nadzieją na szybki powrót do normalności.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy