Nowy policjanci złożyli ślubowanie [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 24.07.2020 12:36,
W szeregi bielskiej Policji wstąpili kolejni stróże prawa, którzy z powodzeniem przeszli wszystkie etapy postępowania rekrutacyjnego.
Nowy policjanci złożyli ślubowanie [FOTO]
Rotę ślubowania przyjął od nich I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Dariusz Zajda. Już wkrótce młodzi policjanci rozpoczną szkolenie podstawowe, by po jego ukończeniu skutecznie i profesjonalnie służyć społeczeństwu.


Dzisiejsza uroczystość ślubowania nowo przyjętych funkcjonariuszy odbyła się z zachowaniem reżimu sanitarnego. W dniu Święta Policji, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Dariusz Zajda przyjął ślubowanie od 2 nowych policjantów. Świadkami ślubowania w ograniczonym zakresie byli przedstawiciele kadry kierowniczej bielskiej komendy. Niestety w uroczystości nie mogli uczestniczyć rodziny i bliscy nowych adeptów.

I Zastępca szefa bielskiego garnizonu policji w swoim przemówieniu przywitał w szeregach mundurowych nowo przyjętych policjantów, życząc im sukcesów podczas nauki w szkole policji, a także w późniejszej służbie. Złożył im również życzenia z okazji przypadającego dzisiaj Święta Policji.

W najbliższym czasie policjanci, którzy złożyli dzisiaj ślubowanie, rozpoczną kilkumiesięczny kurs podstawowy w szkołach policyjnych. Po zdobyciu podstawowej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych, zasilą szeregi bielskiej komendy.
źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy