reklama

Podpalacz zatrzymany. Ma 16 lat

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 04.09.2023 08:59,
Nie trzeba było długo czekać na wynik skutecznych działań bielskich policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej w sprawie podpalenia placu zabaw, które miało miejsce 28 sierpnia br. przy ul. Słonecznej w Jasienicy.

Podpalacz zatrzymany. Ma 16 lat
Okoliczność podpalenia placu zabaw mieszczącego się przy ul. Słonecznej w Jasienicy zbulwersowała okolicznych mieszkańców. Zdecydowane działania policjantów z Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej, doprowadziły ich do podejrzanego w tej sprawie nieletniego – młodego wiekiem, bo zaledwie 16-latka, który został przesłuchany jako sprawca czynu karalnego, gdzie przedstawiono mu zarzut z art. 288 § 1 kodeksu karnego, który penalizuje niszczenie lub uszkodzenie cudzej rzeczy.

O dalszym losie młodego człowieka zadecyduje Sąd Rodzinny.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy