Pożar mieszkania w Bielsku-Bialej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 07.11.2022 10:25,
Ewakuowana została jedna osoba.
Pożar mieszkania w Bielsku-Bialej

Trzy zastępy starzy pożarnej gasiły w poniedziałek (7.11) na ranem pożar mieszkania w Bielsku-Białej przy ul. Łagodnej. Pożar został zauważony o 4:23.

- Kiedy jednostki przybyły na miejsce zdarzania, widać było zadymienie na 2 piętrze, a w oknie kuchni stał człowiek. Strażacy a pomocą drabiny przystawnej próbowali ewakuować mężczyznę, który nie współpracował z ratownikami. Równocześnie strażacy weszli do mieszkania po siłowym otwarciu drzwi. Mężczyznę ewakuowano klatką schodową i przekazano Bielskie Pogotowie Ratunkowe . Mężczyzna był agresywny, szarpał się z ratownikami i policją. Decyzją ratownika medycznego został zabrany do szpitala.
Strażacy przeprowadzili ewakuację mieszkańców z wyższych kondygnacji - łącznie 6 osób. Nikt z pozostałych mieszkańców nie wymagał pomocy medycznej. Dalsze czynności strażaków polegały na ugaszeniu pożaru - wyposażenie pokoju mieszkania. Równolegle prowadzono wentylację mechaniczną klatki schodowej oraz mieszkania. Skontrolowano wszystkie mieszkania pod kątem obecności CO - zagrożenia nie stwierdzono - informuje bielska komenda PSP.

W wyniku pożaru spaleniu uległo wyposażenie pokoju. Przyczynę pożaru ustala policja.

źródło: PSP w Bielsku-Białej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy