Sprawca napadu na salon gier trafił za kratki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.05.2022 13:41,
Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Tychów podejrzanego o napad z nożem na salon gier w Bielsku-Białej.
Sprawca napadu na salon gier trafił za kratki

Do przestępstwa doszło w dniu 6 kwietnia 2022 roku. W godzinach porannych do salonu gier przy ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej wszedł mężczyzna, który grożąc użyciem noża, zażądał od pracownika salonu wydania pieniędzy, następnie zrabował gotówkę, dokumenty pracownika i zbiegł.

Policja opublikowała jego wizerunek zarejestrowany przez kamerę monitoringu, prosząc o pomoc w ustaleniu tożsamości. Dzięki informacjom przekazanym policjantom końcem kwietnia stróże prawa zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo 23-letniego mieszkańca Tychów.

Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju. Grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności, a ponieważ rozbój z użyciem noża jest kwalifikowany jako zbrodnia, kara nie może być niższa niż 3 lata za kratami. Na wniosek śledczych sąd aresztował podejrzanego.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy