Tragedia na przejściu dla pieszych

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 27.01.2022 11:13,
Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, jaki miał miejsce na ulicy 3 Maja w Bielsku-Białej.
Tragedia na przejściu dla pieszych
Według wstępnych ustaleń policjantów, 25 stycznia około 19.45, na oznakowanym przejściu dla pieszych na wysokości Hotelu Prezydent 69-letni mieszkaniec Bielska-Białej wszedł na przejście przy nadawanym dla niego świetle czerwonym.

Został potrącony przez 38-letniego kierującego, który wjechał na przejście przy nadawanym dla niego świetle zielonym. Pieszy z poważnymi obrażeniami odniesionymi wskutek potrącenia został przewieziony do szpitala, gdzie w ich wyniku zmarł. Kierujący pojazdem osobowym był trzeźwy, miał uprawnienia do prowadzenia pojazdów.

Dokładne przyczyny i okoliczności wyjaśniają teraz śledczy z wydziału kryminalnego bielskiej komendy.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy