Tragiczny finał pożaru. Nie żyje 77-latek.

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 12.11.2019 11:57, ap, foto: KMP PSP, zdjęcie ilustracyjne
W Bielsku-Białej doszło do tragedii. W jednym z domów jednorodzinnych wybuchł pożar. Niestety nie udało się uratować starszego mężczyzny.
Tragiczny finał pożaru. Nie żyje 77-latek.
We wtorek (12.11) o godz. 8:51 na alarmowy numer 112 zadzwonili zaniepokojeni sąsiedzi. Z domu przy ul. Dworcowej w Bielsku-Białej wydobywał się gęsty dym. Do płonącego budynku jednorodzinnego, natychmiast została rozdysponowana straż pożarna.- Kiedy na miejsce przybyły zastępy straży pożarnej, dym wydobywał się z okien budynku, panowało bardzo silne zadymienie. W trakcie przeszukania obiektu strażacy znaleźli osobę poszkodowaną, którą bezzwłocznie ewakuowano na zewnątątrz - relacjonuje kpt. Patrycja Pokrzywa z KM PSP w Bielsku-Białej.

Strażacy próbowali przywrócić czynności życiowe mężczyzny. Niestety 77-latek zmarł.

Na miejsce wezwany został prokurator. Przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia sprawdza teraz policja.

- Najpewniej będą wykonywane oględziny z udziałem biegłego do spraw pożaru - informuje asp. szt. Roman Szybiak z bielskiej komendy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy