Zatrzymani za kradzież roweru, kobieta była poszukiwana listem gończym

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 26.09.2019 08:03,

Zatrzymani za kradzież roweru, kobieta była poszukiwana listem gończym

14 sierpnia jeden z mieszkańców Osiedla Beskidzkiego w Bielsku-Białej poinformował policję o kradzieży jego roweru o wartości 2 tys. złotych. Policjanci przyjęli zgłoszenie i rozpoczęli dochodzenie.

- Po miesiącu na trop złodziejskiej pary trafili kryminalni z bielskiej komendy. Według informacji, które zdobyli policjanci, przestępstwa miała dokonać para bielszczan. 28-latka zamieszana w kradzież miała być także poszukiwana listem gończym po tym, jak bielski sąd postanowił o jej tymczasowym aresztowaniu do innej sprawy kryminalnej. W poniedziałek po ustaleniu jej kryjówki, śledczy zatrzymali zaskoczoną młodą kobietę. Chwilę później w ręce stróżów prawa wpadł także jej 31-letni partner, który ukrywał się na terenie pobliskiego pustostanu - informuje bielska policja.

Para została zatrzymana i doprowadzona do komendy. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie obydwoje usłyszeli zarzuty kradzieży, za którą grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. Będą musieli także zwrócić pokrzywdzonemu równowartość skradzionego roweru. 28-latka zgodnie z postanowieniem listu gończego trafiła do aresztu śledczego. O ich dalszym losie zadecyduje niebawem bielski sąd.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy