Bez respektu dla legendarnego klubu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 28.11.2021 13:24, PAN
Koszykarze Basket Hills Bielsko-Biała pokonali Cracovię i na dobre zagościli w czołówce II ligi
Bez respektu dla legendarnego klubu
Kto przybył do hali Victoria nie mógł się nudzić. "Pasy", finalista Pucharu Polski i uczestnik rozgrywek I ligi mają w swoim teamie asa w osobie Artura Włodarczyka, co ciekawe podobnie jak trener Łukasz Kasperzec - wychowanka Wisły.

Były reprezentant kadr młodzieżowych dał w Bielsku-Białej popis, bo jego 42 punkty muszą budzić szacunek. Kłopot Cracovii polegał na tym, że syn byłego znakomitego lekkoatlety w pojedynkę wygrać meczu nie mógł. W zespole Baset Hills prym wiódł dawny klubowy kolega Włodarczyka Konrad Mamcarczyk (22 punkty), Robert Kozaczka (28) i Wojciech Zub (19). To dzięki temu tercetowi gospodarze wygrali 96-78.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›