Chcą dorównać kolegom. Zaczęły od zwycięstwa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 11.11.2019 17:33, PAN
Rozpoczął się nowy sezon w żeńskiej ekstraklasie futsalu, w której udział bierze Rekord Bielsko-Biała.
Rozpoczął się nowy sezon w żeńskiej ekstraklasie futsalu, w której udział bierze Rekord Bielsko-Biała.Bielszczanki na inaugurację wygrały w Częstochowie 6-4 (5-0).
Bramki dla Rekordu zdobyły: Knysak 3, Nowak, Skolarz i Moskała. O sukcesie Rekordu zdecydowała znakomita gra w I połowie, gdy halowa reprezentantka Polski Magdalena Knysak zdobyła trzy gole.

- Na pewno pozytywem była cala pierwsza połowa w wykonaniu dziewczyn. Nad tym co wydarzyło się po przerwie będziemy mocno pracować. Obudziły się demony z poprzedniego sezonu. Mecz trwa 40 minut, nie 30-32, nie wolno nam spoczywać na laurach! Natomiast oceniając całość, chcę podziękować zawodniczkom za zaangażowanie, za walkę - powiedział trener Rekordu Samuel Jania.

Bielszczanki czeka jeszcze mecz na trawie w ramach Pucharu Polski, w najbliższą środę zmierzą się w Krakowie z Prądniczanką. Mecz rozpocznie się o godzinie 18 przy sztucznym oświetleniu.

Rekord: Ciupa – Knysak, Franaszek, Moskała, Nowak, Chóras, Kaim, Skolarz, Czyż, Nowacka, Mandla, Polnik, Majewska.