Na nowym placu zabaw można bawić się po zamknięciu przedszkola

Region, Żywiec, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.11.2019 14:00, ap, foto: UM Żywiec
W Żywcu zmodernizowany został plac zabaw na terenie Przedszkola nr 11. Nowa konstrukcja ma trzy poziomy. Dzieci mogą z niej korzystać nawet po zamknięciu placówki.
Na nowym  placu zabaw można bawić się po zamknięciu przedszkola
Burmistrz Antoni Szlagor wspólnie z Roberte Brączkiem, wiceprzewodniczącym Rady Miejskie w Żywcu przeprowadzili wizję na terenie Przedszkola nr 11, gdzie został zmodernizowany plac zabaw.Prace polegały na odpowiednim przygotowaniu podłoża, budowie ogrodzenia wraz z furtką oraz montażu trzypoziomowego placu zabaw. Ponadto zamontowano nowe ławki i kosz.

Przewidziano także rekultywację terenów zielonych, które zostały wyrównane i oczyszczone, a na wiosnę, kiedy wzejdzie trawa i teren się zazieleni, może to być to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku dla najmłodszych.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy