Poszukiwani statyści do wojennego serialu Telewizji Polskiej

Region, Bielsko-Biała, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 25.06.2021 15:00, PG
Powstaje czwarty sezon serialu "Wojenne dziewczyny".
Poszukiwani statyści do wojennego serialu Telewizji Polskiej

"Wojenne dziewczyny" to opowieść o trudnych latach okupacji hitlerowskiej, widzianych z perspektywy trzech młodych Polek. Marysia, Ewka i Irka to bardzo młode dziewczyny, które na progu swego dorosłego życia dostały od losu wojnę – jedną z najstraszliwszych, jakie nawiedziły ich kraj. Serial cieszy się dużą popularnością wśród widzów Telewizji Polskiej. Premierę czwartego sezonu zaplanowano na wrzesień 2021 roku.

Stars Impresariat Filmowy poszukuje statystów z Bielska-Białej i okolic do serialu „Wojenne Dziewczyny”.

Szukamy kobiet i mężczyzn (wiek ok. 18-60 lat) do występów jako przechodnie, goście kawiarni, klienci sklepów, mieszkańcy kamienic itp.

Zdjęcia w Bielsku-Białej w terminach:

5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15 i 16 lipca

Wynagrodzenie: 80 PLN netto za dzień zdjęciowy, płatne gotówką po nagraniu.

W zawiązku z historycznym charakterem produkcji szukamy statystów bez widocznych tatuaży, kolczyków w nosie, brwiach, sztucznych paznokci. U pań preferowane włosy długie, naturalne, niefarbowane. Panowie bez wygolonych boków.

Prawidłowe zgłoszenia:

imię, nazwisko, wiek, wzrost, nr telefonu, wszystkie terminy, w których jest się zainteresowanym statystowaniem(!), oraz zdjęcie z widoczną twarzą i fryzurą na adres:

[email protected]

W tytule maila prosimy wpisać: Wojenne Dziewczyny


foto: facebook Wojenne Dziewczyny

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy