Kierująca autem uderzyła w trzech rowerzystów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.04.2021 10:54,
Na szczęście po badaniach szpitalnych okazało się, że obrażenia rowerzystów nie spowodowały uszczerbku na zdrowiu.
Kierująca autem uderzyła w trzech rowerzystów

W środę (28.04) około godziny 18.50 w Ligocie na ulicy Bronowskiej doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. 37-latka kierująca pojazdem daewoo wyjeżdżając z drogi podporządkowanej i wchodząc w manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu trzem rowerzystom w wieku 30, 30 i 44 lata.

Cała trójka doznała obrażeń i trafiła do szpitala na diagnostykę. Kobieta nie doznała obrażeń ciała.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu policjanci z bielskiej drogówki wykonali dokumentację i czynności w związku z podejrzeniem wypadku drogowego. Na szczęście po badaniach szpitalnych okazało się, że obrażenia rowerzystów nie spowodowały uszczerbku na zdrowiu w rozumieniu przepisów kodeksu karnego. Zdarzenie zostało ostatecznie zakwalifikowane jako kolizja, a kierująca daewoo została ukarana mandatem karnym.

- Apelujemy do wszystkich użytkowników ruchu drogowego o ostrożność, przepisowe i bezpieczne korzystanie z drogi. Zachowajmy kulturę oraz wzajemny szacunek na drodze, abyśmy wszyscy mogli cali i zdrowi dotrzeć na calu każdej naszej podróży - apelują policjanci z Bielska-Białej.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy