Kradzież na stacji BP. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 24.09.2019 16:19,
Kradzież na stacji BP. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców
Policjanci z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują dwóch sprawców kradzieży agregatu gaśniczego w Bielsku-Białej na terenie stacji paliw BP Szarotka przy ul. Cieszyńskiej 176. Do kradzieży doszło w dniu 4 sierpnia 2019 roku.

Policja zdecydowała się upublicznić wizerunki poszukiwanych mężczyzn, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich personaliów.

Kradzieży, dokonało dwóch sprawców, obydwaj to młodzi mężczyźni w wieku około 20 lat. Jeden z nich miał na sobie bluzę z napisem "NO MERCY".

- Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 4 800 300, nr alarmowy 112, adres e-mail: [email protected] Gwarantujemy anonimowość! - czytamy w policyjnym komunikacie.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy