reklama

Tragiczny finał pożaru. Nie żyje mężczyzna

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 03.12.2019 11:00, ap, foto: Michał Piątek, przykładowe
Rano doszło do tragicznego skutkach pożaru. Płonął blaszany garaż i drewniana wiata. W środku znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny.
Tragiczny finał pożaru. Nie żyje mężczyzna
Dzisiaj (03.12) o godz. 5:45 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze baraku przy ul. Zakładowej w Goleszowie.Po dotarciu na miejscu okazało się, że płonęła drewniana wiata i przyległy do niej blaszany garaż.

W akcji gaśniczej udział brało 9 zastępów straży pożarnej. Z ogniem walczyło 37 funkcjonariuszy. Strażacy dokonali odłączenia instalacji elektrycznej i podali 2 jednostki prądy wody.

- Gdy ratownicy dokonali rozbiórki ściany, natrafiono na zwęglone zwłoki mężczyzny, które znajdowały się w garażu - mówi st. kpt. Michał Pokrzywa z cieszyńskiej straży pożarnej.

Strażacy ugasili palącą się maszynę typu rębak, po czym nie wchodzili do środka, by nie zacierać śladów.

Na miejsce przybyli policjanci i prokurator. Mundurowi sprawdzają, jak doszło do tragedii oraz co było przyczyną pożaru.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy