Złodzieje zaatakowali 58-latka na dworcu

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 29.10.2019 17:00, ap
Nawet 12 lat w więzieniu mogą spędzić chuligani, którzy dokonali rozboju na przypadkowym mężczyźnie. Trzej agresorzy bez skrupułów zaatakowali i okradli 58-latka.
Złodzieje zaatakowali 58-latka na dworcu
W piątkowy wieczór na żywieckim dworcu doszło do rozboju.

- Jak zgłosił pokrzywdzony 58-latek, w pewnym momencie, podeszło do niego trzech mężczyzn. Podczas gdy jeden z nich przytrzymywał go, dwaj pozostali zabrali mu pieniądze i plecak, w którym miał osobiste rzeczy - relacjonuje asp. Mirosława Piątek z żywieckiej komendy.Wartość skradzionych rzeczy to kwota ok. 500 zł.

Gdy policjanci otrzymali informację o tym zdarzeniu, od razu rozpoczęli ustalanie sprawców. - Już po kilku godzinach zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 19, 28 i 32 lat. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu - dodaje policjantka.

Mężczyźni w poniedziałek usłyszeli zarzuty. W stosunku do 32-latka, który był najbardziej agresywny, żywiecki prokurator zastosował policyjny dozór. Cała trójka za popełnione przestępstwo w więzieniu może spędzić nawet 12 lat.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy