Zapisy na bielski rajd rowerowy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 13.04.2023 14:20,
23 kwietnia o godz. 9.00 z placu Ratuszowego wystartuje 51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w tej rowerowej imprezie, mogą już zapisywać się na stronie internetowej Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów. W jego siedzibie przy ul. Zygmunta Krasińskiego 5a zapisy rusza 17 kwietnia.
Zapisy na bielski rajd rowerowy

51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy wyruszy sprzed bielskiego Ratusza do Czechowic-Dziedzic, tam - po przejechaniu 14 kilometrów - odbędzie się półmetek rajdu przygotowywany na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W programie są konkurencje sprawnościowe oraz weryfikacja uczestników konkurencji regulaminowych. O godzinie 12.30 rozpocznie się drugi etap rajdu, kolarze powrócą do Bielska-Białej. Po pokonaniu 12 kilometrów przejadą do Parku Słowackiego, gdzie zaplanowano finał imprezy.

W Parku Słowackiego uczestnicy 51. Bielskiego Rodzinnego Rajdu Rowerowego otrzymają ciepły posiłek, nastąpi rozstrzygnięcie konkurencji regulaminowych, wręczenie nagród oraz losowanie nagród loterii fantowej.

Opłata startowa 17-22 kwietnia wynosi 30 zł, w dniu rajdu, 23 kwietnia już 45 zł. W ramach opłaty startowej uczestnicy rajdu otrzymają - koszulkę, folder okolicznościowy, kupon na ciepły posiłek oraz ubezpieczenie na czas trwania imprezy. Dokonanie opłaty startowej na 51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy jest równoznaczne z zapoznaniem i zaakceptowaniem regulaminu imprezy.

Już teraz można się zapisywać na rajd poprzez stronę internetową Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów: btcbb.pl. Informacje o rajdzie znajdziecie na tej stronie oraz na Facebooku BTC: https://www.facebook.com/profile.php?id=100057376813408.

Bezpośrednie zapisy na rajd w siedzibie Beskidzkiego Towarzystwa Cyklistów ruszą 17 kwietnia. 51. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej.


źródło: UM Bielsko-Biała, fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›